AKTUALNOŚCI ZSCKR w POTOCZKU

nowsze wiadomosci

____________________________________

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 w naszej szkole odbędzie się 4 września 2023 o godzinie 8:00 na hali sportowej.

____________________________________

powrót do góry strony

 

plakat dożynki modliborzyce 2023-09-03 

____________________________________

powrót do góry strony

DZIEŃ KARPIA KRÓLEWSKIEGO – MALINIEC 2023

goście zaproszeni na scenie, drugi od lewej dyrektor szkoły Dariusz Wolan

Zawody wędkarskie, wyścigi rowerowe, konkurs potraw regionalnych, występy zespołów muzycznych, konkursy dla dzieci, to tylko niektóre atrakcje imprezy promocyjnej, która miała miejsce w Malińcuw  niedzielę, 20 sierpnia.

Nasza szkoła była również obecna ze stoiskiem, reklamującym kierunki kształcenia. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie nas a przede wszystkim absolwentom szkoły, którzy bardzo miło wspominali czas spędzony w naszych szkolnych murach.

 

nauczyciele odpowiedzialni za stoisko szkolne, od lewej: Damian Puzio, Mariusz Sapalski, Magdalena Szyszka, Agnieszka Kozioł, Mariusz Zabiegliński  od lewej: uczeń kl. 4FTP Kacper Sycz, nauczycielka Agnieszka Kozioł, uczeń kl. 4FTP Mateusz Szatkowski  Akwarium z karpiami ze stoiska szkolnego

 

 

____________________________________

powrót do góry strony

Nowy spot pn. „Zdobądź umiejętności przyszłości, bo grunt to dobry zawód”,

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi opublikowało animowany spot pn. „Zdobądź umiejętności przyszłości, bo grunt to dobry zawód”, którego celem jest upowszechnianie i promowanie kształcenia w zawodach rolniczych, zarówno na etapie ponadpodstawowym jak i wyższym.

Spot jest skierowany do rodziców i opiekunów uczniów szkół podstawowych i uczniów szkół ponadpodstawowych stojących przed wyborem kolejnego etapu kształcenia oraz osób dorosłych zainteresowanych kształceniem zawodowym i zorientowanych na rozwój obszarów wiejskich

plakat rekrutacja 2023

____________________________________

powrót do góry strony

starsze wiadimości