AKTUALNOŚCI ZSCKR w POTOCZKU

nowsze wiadomosci

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się 1 września 2022r. o godz. 8:00 na hali sportowej.

Uczniowie przyjęci do internatu mogą się kwaterować 31 sierpnia 2022r. od godz. 17:00.

 

Informacja  dla uczniów z okolic Zaklikowa        

Informujemy, że w dniu 01.09.2022r. będzie jechał bus kursowy. Wyjazd do godzinie 7:10   z Łychowa, a następnie Węglin, Zdziechowice, Zaklików i Łysaków.                                                    

 Proszę oczekiwać na przystankach.  Powrót będzie o godzinie 11.00.

 

_________________________________________

Powrót do góry strony

Egzamin przed Komisją Urzędu Dozoru

W dniu, 29 sierpnia 2022 roku słuchacze kursu „Operator wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia” przystąpili do egzaminu.

W pierwszej części, rozwiązywali test teoretyczny składający się z 15 pytań. Druga część obejmowała zadanie praktyczne związane z budową i eksploatacją wózka oraz praktyczną naukę jazdy i manewrowania szkolnym wózkiem jezdniowym.

Kurs został zorganizowany dla uczniów i nauczycieli szkoły. Wykłady i zajęcia praktyczne były prowadzone przez nauczycieli ZSCKR w Potoczku.

Dariusz Wolan

Andrzej Olszyński

Mariusz Zabiegliński

Egzamin wózki jezdniowe 29.09.2022

_________________________________________

Powrót do góry strony

Ogólnopolski konkurs filmowy „Świat się kręci wokół wsi”

kogólnopolskim konkursie filmowym „Świat się kręci wokół wsi”

szczegóły z zakładce konkursy MRiRW

_________________________________________

Powrót do góry strony

Dzień Karpia Królewskiego – Maliniec 2022

21 sierpnia 2022r. producenci ryb słodkowodnych, goście oraz mieszkańcy powiatu janowskiego świętowali w Malińcu Dzień Karpia.

 W tym roku impreza odbyła się pod patronatem honorowym Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Henryka Kowalczyka.

Pogoda oraz goście dopisali. Wszyscy mogli skosztować serwowanej zupy rybnej. Zapaleni wędkarze wzięli udział w Zawodach Wędkarskich o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego a dzieci ze szkół podstawowych startowali w wyścigu rowerowym „Szlakiem Zamoyskiego”. ZSCKR w Potoczku był również obecny ze stoiskiem szkolnym.

Odwiedziło nas mnóstwo gości, szczególnie absolwentów naszej szkoły.

Agnieszka Kozioł

Stoisko szkolne oraz ciągnik Kubota  Od lewej: Grzegorz Zientek, Agnieszka Kozioł, Łukasz Drewniowski – odpowiedzialni za przygotowanie stoiska szkolnego na Dzień Karpia  od lewej: Dyrektor szkoły Dariusz Wolan z żoną oraz nauczyciele: Monika Krakowska-Widz, Magdalena Szyszka, Mariusz Karkusiewicz  Nauczyciele reprezentujący stoisko szkolne, od lewej: Mariusz Karkusiewicz, Magdalena Szyszka, Monika Krakowska – Widz, Agnieszka Kozioł, Grzegorz Zientek

_________________________________________

Powrót do góry strony

starsze wiadomości