SPORT W ZESPOLE SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W POTOCZKU

Rekordy sportowe ZSCKR w Potoczku

Sportowa Galeria Dyplomów

Finał Międzyklasowego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Potoczku. 

W dniu 11 marca br. meczem finałowym w hali ZSCKR w Potoczku zakończył się  Międzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Potoczku. pamiątkowe zdjęcie klasy 3 B4 z medalami za 3 miejsce. Pierwszy z prawej dyrektor ZSCKR w Potoczku Dariusz Wolan, pierwszy z lewej nauczyciel wf Mariusz Karkusiewicz -Międzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora ZSCKR w Potoczku-Potoczek 11.03.2022 r

W turnieju rozgrywanym na przełomie luty/marzec wzięło udział 10 zespołów klasowych, które rozgrywały mecze eliminacyjne systemem ,, każdy z każdym” w trzech grupach . W grupie A znalazły się zespoły klas :III BB/BG , IV BT oraz IV FTP, w grupie B: III B4, III P4 oraz III BT, a w grupie C : I BTF, II BT, II FTP oraz III FTP.

Po wyrównanych rozgrywkach ćwierćfinałowych i półfinałowych, do finału zakwalifikowały się zespoły klas : I BTF oraz IV BT.

Klasę I BTF w finale reprezentowali : Banach Maciej , Baran Paweł, Grot Damian , Janik Dawid, Kiszka Kacper,  Sulowski Filip, Suplewski Bartosz oraz Witek Krystian. Natomiast klasę IV BTw rozgrywkach reprezentowali : Białek Paweł, Gumienik Patryk, Resztak Marcel, Jędzura Łukasz, Zięba Mateusz, Lewandowski Mateusz oraz Bryk Mateusz.

Po wyrównanej sportowej rywalizacji mecz finałowy wygrała klasa I BTF ( 2:0 )

Drugie miejsce zajął zespół klasy IV BT, a  trzecie miejsce klasa III B4  po zwycięstwie w małym finale z klasą III FTP (2:0). Gratulujemy!!!

Najlepsi zawodnicy z poszczególnych klas zostali wyróżnieni pamiątkowymi dyplomami a zespoły, które zajęły miejsca I-III otrzymały z rąk dyrektora ZSCKR w Potoczku p. Dariusza Wolana również pamiątkowe medale.

Statuetkę najlepszego zawodnika turnieju zdobył Matusz Bryk ( kl.IV BT) a statuetkę dla najlepszej zawodniczki otrzymała Katarzyna Jaśkiewicz( kl.III P4).

Klasa I BTF, która zwyciężyła w turnieju otrzymała puchar Dyrektora ZSCKR w Potoczku. Serdecznie gratulujemy klasie I BTF oraz wszystkim zespołom biorącym udział w sportowej rywalizacji i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

 P. Spyra, M. Karkusiewicz

mecz finałowy pomiędzy klasą 1 BTF a 4 BT -Międzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora ZSCKR w Potoczku-Potoczek 11.03.2022 r  dekoracja klasy 4 BT przez dyrektora ZSCKR w Potoczku Dariusza Wolana-Międzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora ZSCKR w Potoczku-Potoczek 11.03.2022 r  dyrektor ZSCKR w Potoczku Dariusz Wolan i kapitan klasy 1 BTF Paweł Baran z pucharem za zajęcie 1 miejsca-Międzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora ZSCKR w Potoczku-Potoczek 11.03.2022 r  pamiątkowe zdjęcie klas 1 BTF i 4 BT najlepszych drużyn w turnieju. Pierwszy z lewej  dyrektor ZSCKR w Potoczku Dariusz Wolan, druga z lewej najlepsza zawodniczka turnieju – Katarzyna Jaśkiewicz, szósty od lewej najlepszy zawodnik turnieju Mateusz Bryk, pierwszy z prawej nauczyciel wf Piotr Spyra, drugi  z prawej nauczyciel wf Mariusz Karkusiewicz-Międzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora ZSCKR w Potoczku-Potoczek 11.03.2022 r

 

powrót do góry strony

----------------------------------------------------------------------------------------------

I MIEJSCE NASZYCH TENISISTÓW W PÓŁFINALE WOJEWÓDZKIMZawodnicy ZSCKR w Potoczku: Paweł Białek, Patryk Gumienik, Piotr Breś wraz z opiekunem Mariuszem Karkusiewiczem podczas pamiątkowego zdjęcia - Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w drużynowym tenisie stołowym - Biłgoraj 07.03.2022 r.

Uczniowie ZSCKR w Potoczku: Paweł Białek, Patryk Gumienik, Piotr Breś zajęli I miejsce w Półfinale Wojewódzkiej Licealiady w drużynowym tenisie stołowym, którą rozegrano 7 marca 2022 roku w Biłgoraju. Uzyskali tym samym awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Zamościu. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym i stały na wysokim oraz wyrównanym poziomie. Nasi zawodnicy potwierdzili swoje nieprzeciętne umiejętności i zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

Oto końcowa klasyfikacja:

I miejsce – ZSCKR w Potoczku

II miejsce – ZS nr 2 w Kraśniku

III miejsce – ZSBiO w Biłgoraju

IV miejsce – RCEZ w Biłgoraju

Gratulujemy!

Mariusz Karkusiewicz

Paweł Białek i Patryk Gumienik podczas gier pojedynczych z zawodnikami RCEZ w Biłgoraju - Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w drużynowym tenisie stołowym. W roli sędziego Piotr Breś   Paweł Białek i Patryk Gumienik podczas gry podwójnej z zawodnikami ZSBiO w Biłgoraju - Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w drużynowym tenisie stołowym. W roli sędziego Piotr Breś   Dekoracja zawodników ZSCKR w Potoczku: Paweł Białek, Patryk Gumienik, Piotr Breś za zajęcie I miejsca w Półfinale Wojewódzkiej Licealiady w drużynowym tenisie stołowym.  Dyplom wręcza Krzysztof Blicharz – powiatowy organizator sportu.

 

 

powrót do góry strony

---------------------------------------------------------------------------------------------- 

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LZS W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Potoczku był gospodarzem Mistrzostw Województwa LZS Szkół Rolniczych i Średnich w Halowej Piłce Nożnej Chłopców. W zawodach, które odbyły się 7 grudnia 2021r. wzięło udział osiem drużyn: ZSCKR Potoczek, ZSTR Piotrowice, ZSCKR Jabłoń, ZSCKR Różaniec, ZS Tomaszów Lubelski, ZSR Kijany, ZSCKR Siennica Różana, ZS Bychawa. Turniej rozgrywany był w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”.

Reprezentacja naszej szkoły trafiła do najmocniejszej grupy, w której przyszło jej rywalizować z zespołami z Tomaszowa i Piotrowic - późniejszymi finalistami turnieju. Nasza drużyna w mistrzostwach zanotowała dwie porażki i dwa zwycięstwa. Szczególnie cenna była wygrana 1:0 w meczu grupowym nad reprezentacją ZS w Tomaszowie, która okazała się ostatecznie zwycięzcą turnieju. W drużynie ZSCKR w Potoczku występowali: Bryk Mateusz, Chlebuś Łukasz, Przywara Mateusz, Sulowski Mikołaj, Biernat Dominik, Małaczyński Seweryn, Oszust Krzysztof, Duda Kacper, Ciupak Jakub, Skrok Kacper, Kaproń Dominik, Kiszka Kacper.

Słowa uznania należą się naszym zawodnikom za ambicję i godne reprezentowanie szkoły.

Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:

I m – ZS Tomaszów Lubelski

II m - ZSTR Piotrowice

III m – ZS Bychawa

IV m - ZSCKR Jabłoń

V m - ZSCKR Różaniec

VI m - ZSCKR Potoczek

VII m - ZSCKR Siennica Różana

VIII m - ZSR Kijany

Wszystkie zespoły otrzymały puchary, a drużyny z miejsc I-III dodatkowo medale wręczane przez dyrektora ZSCKR w Potoczku Dariusza Wolana oraz wiceprzewodniczącego Rady Wojewódzkiej Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lublinie Wacława Słomkowskiego.

Mariusz Karkusiewicz


                               

powrót do góry strony

----------------------------------------------------------------------------------------------

MISTRZOSTWA  WOJEWÓDZTWA LZS  SZKÓŁ ROLNICZYCH   i ŚREDNICH W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW     POTOCZEK 2021

W dniu 26 listopada 2021 r w hali sportowej ZSCKR w Potoczku odbyły się Mistrzostwa Województwa LZS Szkół Rolniczych i Średnich w piłce siatkowej chłopców. W tym roku w sportowej rywalizacji wzięło udział 5 drużyn  reprezentujących Zespoły Szkół z  Biłgoraja , Klementowic , Jabłonia , Dęblina i Potoczka. Naszą szkołę reprezentowali : Małaczyński Seweryn , Kozioł Damian , Biernat Dominik , Baran Paweł , Górecki Bartosz , Zegzuła Przemek , Bryk Mateusz , Przywara Mateusz , Skrok Kacper , Pyzik Daniel oraz Knieja Tomasz.

Mecze  rozgrywane były systemem ,, każdy każdym ”.

Klasyfikacja końcowa mistrzostw przedstawia się następująco:

I miejsce – ZSL w Biłgoraju

II miejsce – ZS w Dęblinie

III miejsce – ZSCKR Jabłoń

IV miejsce – ZSA Klementowice

V miejsce – ZSCKR Potoczek

Wszystkie zespoły biorące udział w mistrzostwach otrzymały z rąk dyrektora ZSCKR w Potoczku  Dariusza Wolana puchary a zawodnicy drużyn, które zdobyły miejsca I-III również  pamiątkowe medale.

Nad prawidłowym przebiegiem mistrzostw czuwał niezastąpiony Wacław Słomkowski – Wiceprzewodniczący WZLZS Lublin.

 

                                                                                  Piotr Spyra

                                   

powrót do góry strony

----------------------------------------------------------------------------------------------

 

Tenisiści ZSCKR w Potoczku najlepsi w Mistrzostwach Województwa LZS

Duży sukces odnieśli nasi uczniowie w Mistrzostwach Województwa LZS w tenisie stołowym, które odbyły się 21.10.2021 r. w ZSTR w Piotrowicach.

Zespół w składzie: Paweł Białek, Patryk Gumienik, Damian Kryk pod opieką nauczyciela Mariusza Karkusiewicza zdecydowanie zwyciężył w klasyfikacji drużynowej pokonując rówieśników z Dęblina, Nałęczowa, Bełżyc, Niemiec, Piotrowic i Jabłonia.

Również na pierwszym stopniu podium stanęli w grze podwójnej Paweł Białek i Patryk Gumienik. Wicemistrzem województwa w grze pojedynczej został Paweł Białek.

Gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów.

Mariusz Karkusiewicz

.

             

.

powrót do góry strony

----------------------------------------------------------------------------------------------

starsze wiadomości