Godzina dostępności dla uczniów i  rodziców.

GODZINA DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI  DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

 od 18 grudnia  2023r.

Lp

Imię i nazwisko nauczyciela

Termin

 Miejsce

Uwagi

1.

Andrzej Chmieliński

Środa godz.10.15-11.15

Sala nr 62

 

2

Małgorzata Cieślak

Czwartek godz.13.50-14.20, Piątek  godz.13.50-14.20

Pokój nauczycielski

 

3

Chodorek Anna

Środa 9.25-10.10

Pokój nauczycielski

 

4

Ks. Krzysztof Cisowski

Środa 10.15-11.15

Pokój nauczycielski

 

5

Agata Czajka

Środa 8.30-9.30

Pokój wychowawców

w internacie

 

6

Łukasz Drewniowski

Wtorek i Piątek 7.15-7.45

Pokój kierownika gospodarczego

 

7

Dorota Florczak

Poniedziałek godz.13.15-13.45,czwartek godz10.15-10.45

Pokój nauczycielski na hali sportowej

 

8

Ireneusz Florczak

Czwartek godz.11.40-12.10

Pokój nauczycielski

 

9

Małgorzata Gajda

Ostatni wtorek miesiąca

 Godz. 8.00-8.30

Pokój nauczycielski

 

10

Jacek Galek

Piątek godz.13.50-14.50

Sala Nr 41

 

11

Marian Giska

Czwartek godz.14.00-15.00

Pokój wychowawców w internacie

 

12

Marek Hołody

Poniedziałek godz.14.00-15.00

Pokój kierownika praktycznej nauki zawodu-hala sportowa

 

12

Krzysztof Jabłoński

Wtorek 7.00-7.30

 

Środa 8.30-9.00

Pokój

Nauczycielski

Hala warsztatowa

 

14

Mariusz Karkusiewicz

Poniedziałek godz.10.30-11.00,

Czwartek 12.20-12.50

Pokój nauczycieli wych. fiz. na hali sportowej

 

15

Monika Kosikowska

Środa  9.30-10.30

Pokój nauczycielski

 

16

Agnieszka Kozioł

Środa godz.10.00-11.00

Pokój nauczycielski

 

17

Monika Krakowska-Widz

Poniedziałek godz.10.15- 11.00,wtorek 10.10-10.25

Pokój nauczycielski

 

18

Ewa Król

Poniedziałek  8.30-9.00,

Środa 8.30-9.00

Pokój nauczycielski

 

19

Krzysztof Kurasiewicz

Co drugi czwartek 15.30-16.00

Pokój nauczycielski

 

20

Iwona Lenart

Poniedziałek 9.10-10.10

Pokój nauczycielski

 

21

Zenon Mazur

Poniedziałek godz.9.25-10.25

Hala warsztatowa

 

22

Wiesław Mianowany

Czwartek godz.13.45-14.15

Warsztaty szkolne segment B

 

23

Paweł Nieściur

Czwartek 8.30-9.30

Hala warsztatowa segment C

 

24

Maria Nieściur

Czwartek 11.00 - 12.00

Pokój pedagoga

 

25

Andrzej  Olszyński

Poniedziałek

 9.30-10.30

Pokój wicedyrektora

 

26

Jolanta Olszyńska

Czwartek 9.25.-10.10

Pokój nauczycielski

 

27

Patrycja Pałka

Czwartek 11.00-12.00

Pokój nauczycielski

 

28

Ewa Pęk

Piątek 8.30-9.30

Pokój wychowawców w internacie

 

29

Damian Puzio

Środa godz.19.30-20.30

Pokój wychowawców w internacie

 

30

Diana Sadowska

Wtorek 12.15-13.15

Biblioteka

 

31

Mariusz Sapalski

Poniedziałek godz.12.15-12.45oraz

Czwartek  godz.12.15-12.45

Pokój nauczycielski

 

32

Marianna Siembida

Czwartek godz.8.35-9.20 oraz 12.05.-12.20

Pokój nauczycielski

 

33

Jerzy Sołtys

I i III czwartek miesiąca godz.13.45-14.45

Sala Nr 61

 

34

Piotr Spyra

Wtorek godz.13.00-13.30

 Piątek 12.10-12.40

Pokój nauczycieli wych. fizycznego na hali sportowej

 

35

Iwona Szkutnik

Poniedziałek god.13.00-13.45

Środa 12.10-12.25

Pokój nauczycielski

 

36

Maria Szwedo

Każda trzecia środa miesiąca godz.12.05-12.35

Pokój nauczycielski

 

37

Magdalena Szyszka

Piątek godz.8.35-9.20, godz.10.15-10.30

Pokój nauczycielski

 

38

Helena Ślusarz

Czwartek 13.40-14.40

Biblioteka

 

39

Justyna Wielgus

Wtorek 12.15-12.45,

Czwartek 11.30-12.00

Pokój nauczycieli wych. fiz. na hali sportowej

 

40

Piotr Wielgus

Poniedziałek 10.15-11.15

Pokój nauczycielski

 

41

Rafał Wieprzek

Środa godz.8.25-9.25

Warsztaty segment A

 

43

Maria Wolan

Poniedziałek 12.55-13.55

Pokój pedagoga

 

44

Mariusz Zabiegliński

Poniedziałek godz.11.00-12.00

Hala warsztatowa

 

45

Agnieszka Zarzeczna

Poniedziałek godz.11.20-12.20

Pokój nauczycielski

 

46

Grzegorz Zientek

Poniedziałek godz.9.25-10.25

Pokój nauczycielski

 

47

Janusz Zientek

Środa 7.45-8.45

Pokój nauczycielski

 

  

powrót do góry strony

---------------------------------------------------------------