INTERNAT ZSCKR W POTOCZKU

Film przedstawiający nasz internat.

Internat położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie głównego budynku szkoły. W pobliżu znajdują się bUczniowie ZSCKR w Potoczku w czasie próby szkolnego zespołu muzycznego pod opieką Pana Mariana Giski.oiska do piłki nożnej, siatkowej, koszykowej oraz bieżnia. Internat otoczony jest pięknym parkiem z licznymi pomnikami przyrody, są stawy i alejki spacerowe.

W budynku internatu do dyspozycji uczniów przeznaczonych jest 27 funkcjonalnie urządzonych pokoi mieszkalnych z łazienkami, stołówka, 2 świetlice, dwie  kuchenki i darmowe WiFi.

Wychowankowie mają dogodne warunki do nauki. Mieszkają w pokojach dwu i trzyosobowych. Mogą w pełni wykorzystać czas do pogłębiania wiedzy korzystając z zasobów  biblioteki szkolnej i Multimedialnego Centrum Informacji wyposażonego w komputery z dostępem do Internetu.

W wolnym czasie uczniowie mogą doskonalić umiejętność gry w bilard, piłkarzyki, szachy,  tenis stołowy oraz korzystać z zajęć rekreacyjnych na hali sportowej i siłowni. Organizowane są również wyjazdy na basen. Opiekę nad uczniami całodobowo sprawuje wykwalifikowana kadra pedagogów dbająca o bezpieczeństwo, rozwój osobowości, wzbogacanie życia kulturalnego oraz zagospodarowanie czasu wolnego.

Koszt mieszkania w internacie obejmuje tylko opłatę za wyżywienie.

.Uczennica klasy 1 w pokoju w szkolnym internacie.  Łazienka , znajdująca się w pokoju uczniów w internacie szkolnym przy ZSCKR w Potoczku.  Uczennice Technikum w czasie nauki własnej w pokoju szkolnego internatu.  Uczniowie internatu swój czas wolny spędzają na grze w bilard.  Uczniowie klasy 2BT Adam Maciąg, Radosław Kozioł czas wolny w internacie spędzają na grze w piłkarzyki i uczniowie klasy 1Bt grając w bilard.  Uczniowie klasy 2BT Post Dawid i Cieśla Jakub grają w tenisa stołowego w czasie wolnym.  Uczniowie Baran Paweł i Płecha Dawid przechadzają się po szkolnym korytarzu.  Uczeń klasy 2BTF Wiktor Wojewoda odwiedzający kolegów w internacie w czasie wolnym.  Uczennica technikum żywienia i usług gastronomicznych po zajęciach szkolnych, w bucikarni internatu zmienia obuwie.  Uczennice Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych w czasie wolnym w internacie przygotowują w internackiej kuchni tort urodzinowy dla koleżanki.                             

                   

_______________________________

Powrót do góry strony