PODANIE O PRZYJĘCIE DO INTERNATU na rok szkolny 2020/2021  (word, PDF)

INTERNAT ZSCKR W POTOCZKU

 

Internat położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie głównego budynku szkoły. W pobliżu znajdują się boiska do piłki nożnej, siatkowej, koszykowej oraz bieżnia. Internat otoczony jest pięknym parkiem z licznymi pomnikami przyrody, są stawy i alejki spacerowe.

W budynku internatu do dyspozycji uczniów przeznaczonych jest 30 funkcjonalnie urządzonych pokoi mieszkalnych, w tym 11 pokoi z łazienkami, stołówka, 2 świetlice, kuchenka i darmowe WiFi.

Wychowankowie mają dogodne warunki do nauki. Mieszkają w pokojach dwu i trzyosobowych. Mogą w pełni wykorzystać czas do pogłębiania wiedzy korzystając z zasobów  biblioteki szkolnej i Multimedialnego Centrum Informacji wyposażonego w komputery z dostępem do Internetu.

W wolnym czasie uczniowie mogą doskonalić umiejętność gry w bilard, piłkarzyki, szachy,  tenis stołowy oraz korzystać z zajęć rekreacyjnych na hali sportowej i siłowni. Organizowane są również wyjazdy na basen. Opiekę nad uczniami całodobowo sprawuje wykwalifikowana kadra pedagogów dbająca o bezpieczeństwo, rozwój osobowości, wzbogacanie życia kulturalnego oraz zagospodarowanie czasu wolnego.

Koszt mieszkania w internacie obejmuje tylko opłatę za wyżywienie.

            ]\