Sprawozdania z działania w
ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa
Spis treści
Konkurs polegał na rozwiazaniu
pięciu krzyżówek z życia i twórczości zanych pisarzy. Maksymalna liczbę punktów
jaką można było uzyskać to 51.
Uczestnicy:
Dominika Witek – II
PTB- 51 p. (max.) I miejsce
Tomasz Sędziak – II
PTB – 48 p. -II miejsce
Patrycja Tyza – IV
FTP – 48 p. - II miejsce
Mateusz Kańkowski – II BT –
47 p.
Rafał Piędzio – II BB- – 47 p.
Leszek Brankiewicz - II BB-
– 47 p.
Dawid Bryczek - II BB- – 47 p.
Katarzyna Tyza – II PTB –
47 p.
Kamil Budzyński – I BT – 47
p.
Mateusz Lenart - II BB – 46
p.
Agnieszka Dziedzic – IV FTP-
46 p.
Patryk Odrzywolski - II BB
– 46 p.
Paweł Drewniowski – I FTP-
46 p.
Mateusz Góra- II BB – 45 p.
Patryk Łagód - II BB – 44
p.
Agata Flis – IVFTP- 44 p.
Paweł Wołowski - II BB – 43
p.
Kamil Pieniążek - II BB –
40 p.
Piotr Nosal – I BT – 38 p.
Paweł Nosal – I BT – 38 p.
Patryk Guzik -II BB – 37 p.
Bartłomiej Żołynia - II BB
– 37 p.
Karol Szustakowski - II BB
– 36 p.
Mateusz Ślusarski – II BT-
35 p.
Dziękujemy uczniom za
wzięcie udziału w konkursie i życzymy
powodzenia w kolejnych.
Bibliotekarki:
Diana Sadowska
Helena Ślusarz
Celem akcji była promocja, wspieranie i rozwój czytelnictwa
wśród młodzieży.
Uczestnicy:
Patrycja Skrok – I FTP – I miejsce
Dominik Duda -
I FTP – II miejsce
Sebastian Siedlecki - II FTP – III miejsce
…...................................................................
Dominik Zarębski -
I FTP
Aleksanda Bębenek – I FTP
Paweł Drewniowski -
I FTP
Patrycja Adamek – I FTP
Patryk Kotwica - I
FTP
Daniel Szumny – I FTP
Miłosz Gawron - I FTP
Krzysztof Szaja - I FTP
Kuba Łoszak – I FTP
…..................................................................
Angelika Stefaniak -
II FTP
Dominika Jaworska – II FTP
…...............................................................
Mariola Wołowska – III FTP
…..............................................................
Kamil Buczyński – I BT
Adam Pałka – I BT
Krystian Wielgus – I BT
Michał Wojtan - I
BT
Paweł Nosal – I BT
Piotr Nosal – I BT
Jakub Brankiewicz – I BT
….................................................................
Dawid Bator – II BT
Andrzej Ożóg – II BT
Mateusz Kotrybała – II BT
Mateusz Kańkowski – II BT
Marek Kot - II BT
Mateusz Tupaj – II BT
Mateusz Piotr Jarosz - II BT
Artur Oleszko - II BT
Bartek Suchora - II BT
Paweł Dyjewski - II BT
Mateusz Jarosz - II
BT
Stanisław Jach – II BT
Marcin Gębala – II BT
Mateusz Ślusarski – II BT
Mateusz Małek – II BT
Daniel Chmiel - II BT
Sebastian Daśko - II BT
Komisja w składzie: Diana Sadowska, Helena Ślusarz, Monika
Krakowska-Widz
Dziękujemy za zaangażowanie kreatywność uczniów w
konkursie i życzymy ciekawej lektury..
Bibliotekarki:
Diana Sadowska,
Helena Ślusarz
Celem akcji była promocja,
wspieranie i rozwój czytelnictwa wśród młodzieży.
Prace konkursowe
uczniów:
Paweł Drewniowski - I FTP - I miejsce
Daniel Szumny – I FTP
Aleksanda Bębenek – I FTP
Krzysztof Szaja - I FTP
Patrycja Skrok – I FTP
Patrycja Adamek – I FTP
Kuba Łoszak – I FTP
Komisja w składzie: Diana
Sadowska, Helena Ślusarz, Monika Krakowska-Widz
Dziękujemy uczniom za
wzięcie udziału w konkursie i życzymy
powodzenia w kolejnych edycjach.
Bibliotekarki:
Diana Sadowska
Helena Ślusarz